Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

O nás

Specialisté na úsporné moderní osvětlení

Internetový obchod LedLightBox.cz vznikl jak samostatná specializovaná sekce obchodu www.mixbox.cz v roce 2013. S prodejem LED technologií máme však více jak desetileté zkušenosti. V roce 2012 jsme spustili nový e-shop www.mixbox.cz se smíšeným zbožím od potravin, přes potravinové doplňky až po elektro a LED osvětlení. Všechny produkty, které najdete zde, můžete samozřejmě zakoupit i na www.mixbox.cz spolu s jinými výrobky. LedLightBox.cz má však větší možnosti co do vyhledávání a filtrování pro lepší orientaci ve velkém množství výrobků.

Jaké zboží najdete na LedLightBox.cz

Propagujeme v prvé řadě technologie energeticky úsporné a šetrné z životnímu prostředí při výrobě i likvidaci. Tyto požadavky nejlépe splňují světelné zdroje a svítidla na bázi LED. Nejširší zastoupení mají u nás tyto sekce zboží:

  • LED svítivky (žárovky)
  • LED pásky
  • LED reflektory
  • Svítidla

Zůstaňte v kontaktu

Budeme rádi, když si nás uložíte do oblíbených stránek. Pokud chcete dostávat novinky o našich produktech, zaregistrujete se k našemu newsletteru na stránce kontakt